קבוצת USS

אבטחת הנכס ויכולות אבטחה לדיירים ברמה הגבוהה ביותר

הייחודיות שלנו

לקביעת סיור במבנה שלכם ולהגשת הצעה השאירו פרטים:

ניהול הנכס בשקיפות ובמקצועיות

חברת USS – M מציעה ללקוחותיה שירות ניהול כללי של הנכס שכולל: תכנון, זימון ופיקוח על עבודת נותני שירות מקצועיים, באופן סדיר ובהתאם ללוחות הזמנים, מתן אפליקציה תומכת פעילות. ובנוסף, פיקוח משפטי של עו"ד ובקרה שוטפת על איכות העבודה.

אבטחה לנכס וביטחון לדיירים

חברת USS – M היא חברה אחות של חברת USS Security VIP שמהווה את הזרוע הביצועית בכל התחומים המגוונים הקשורים באבטחה. החל בפתרונות "שגרתיים" כפריסה של מערכות האזעקה ומצלמות ו/או הצבת אנשי בטחון דרך תפירת "חבילת אבטחה ייעודית" למבנה וכלה בפתרונות נקודתיים לדרישות מיוחדות של בעלי הנכס או הדיירים (לדוגמא מתן אבטחה לביקור דיסקרטי של אורח אח"מ).

מעבר לשירותי אבטחה המקובלים והסטנדרטים לבנייני מגורים, מתחמי משרדים  או מסחר המסופקים על ידנו וגם על ידי חברות ניהול ואחזקה בשוק, רק לחברתנו קיימות יכולות אספקת אבטחה במקרי חירום אישיים ושונים, ביצוע אבטחה באמצעות שומרי ראש אישיים, חמושים ומיומנים יוצאי יחידות מובחרות (כולל עם נשקים אוטומטיים) ובמידת הצורך אבטחה והגנה אישית באמצעות רכבים ממוגנים.   

הזמינות ומהירות התגובה בשגרה וחירום

בקריאה שלך בכל נושא אנשי המקצוע מופעלים בהתראה קצרה ע"י המוקד שלנו שמאויש 24/7 במשך 365 ימים בשנה ומגיעים במהירות לטפל בבעיה כשהמוקד במעקב צמוד להבטחת הביצוע. כדי להקטין את זמני התגובה החברה מעמידה לרשותך אפליקציה תומכת פעילות לשירות בתקשורת מהירה שמחוברת למוקד בכל שעות היממה.

שירות מקיף למתחמי משרדים ומסחר

בכל מבנה גדול מבקרים בכל יום מספרים גדולים של אנשים: שוכרים, עובדים, ספקים ולקוחות שמגיעים כדי לבצע פעילות כלכלית. כולם שוהים ומשתמשים בשטחים הציבוריים שבו, בחנייה, בכניסות, במעליות ובחדרי המדרגות וכמובן בכל הקומות. לכן חברת USS – M  מתחזקת עבורך באופן קבוע את כל המערכות והאיזורים בבניין מהחניה וחדרי האשפה ועד למערכות המוצבות על הגג.

מתחזקים את העורקים הפנימיים החיוניים של המבנה

חברת USS – M עוסקת בתחזוקה שוטפת וקבועה של ניקיון, אבטחה וגינון ובאחזקה מונעת יעילה שחוזה תקלות אפשריות ומקדמת טיפול מונע בהן (בדיקות חצי שנתיות למעליות, ניקוי מערכות חיוניות וכדומה). כמובן שחברת USS – M  מטפלת במערכות הקריטיות בכל בניין שמחייבות תשומת לב ברגע של תקלה לא צפויה. המערכות האלה של מים וביוב, חשמל, מעליות, מיזוג אויר, הסקה וקיטור, בריכות שחייה, אזעקה, ספרינקלרים וכדומה מחייבות אנשי מקצוע אמינים כמו שעובדים עבורך אצלנו בחברת USS – M.

דואגים לערך ונראות הבניין

החברה תדאג במקצועיות ובהתמדה לטיפוח הגינה ושטחי הצמחייה במבנה, לחנייה מושגחת ומתוחזקת למבואה נקיה , לשומר מקצועי ואדיב, ללובי נקי בכל שעות היממה, לשילוט פנימי מסודר, למראות ותיבות דואר נקיים ולא פחות חשוב לאחזקה מונעת על פי הנדרש לכל מערכות הבניין על מנת שהבניין ישמור על ערכו לא רק בצד הניראות אלא גם בצד הטכני  .  

גלרית תמונות

Scroll to Top
גלילה למעלה